Teknik Hizmetler

Çekek Hizmetlerinin modern teçhizatlarla verildiği karapark alanında teknenizi Teos Marina’nın profesyonel ekiplerine güvenle teslim edebilirsiniz.

75 Tonluk liftimizle 7,25 metre genişliğindeki çekek havuzundan karaya çekilen teknelerin altı basınçlı su ile yıkandıktan sonra, tekneleriniz gerekli bakım onarımlarının yapılması için Teos Marinada atölyeleri bulunan deneyimli ustalara teslim ediliyor. 3 tonluk sabit vinç ile tekne motor ve direklerinin söküm takım işleri yapılabiliyor.

Marinamız çekek alanında bulunan teknik servis atölyelerinde motor bakımı, elektrik tamiri, boya, elektronik, polyester işleri, ahşap işleri, torna, döşeme, branda vb gibi geniş yelpazede bakım onarım hizmetleri ihtiyaçlarınızı giderirken, Teos Marina Çarşı bölgesinde bulunan yat malzemeleri dükkanıyla da tüm malzeme ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Teos Marina rıhtım bölgesinde hizmet veren çamaşırhanede yıkama ütüleme hizmeti alırken, aynı zamanda teknenizin iç dış temizliği ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz.