Reklam Alanları

Markanızı doğru hedef kitleye, doğru zamanda ulaştırabilmek, en az ürettiğiniz hizmet ve ürünler kadar değerlidir. Teos Marina olarak işletmenizin ya da markanızın bilinirliğini ve müşteri etkileşiminizi arttırabilmeniz, yeni ürün ve hizmetlerinizi sunabilmeniz ve tekrarlanan satışlarınızı arttırabilmeniz için açık hava lansman alanları, billboard, raket pano ve binlerce kişiye ulaşan e-dergimizdeki dijital reklam alanlarımızla yanınızdayız.

Teos Marina’nın hizmet verdiği seçkin müşteri portföyü, bölgenin turist potansiyeli ve Teos Marina Çarşı ziyaretçileri göz önüne alındığında, ürün lansmanı ve marka tanıtımları için Seferihisar ve Sığacık’ın en çok tercih edilen reklam alanlarına sahiptir. Hareketliliğin dört mevsim eksik olmadığı İzmir’in yanı başındaki Sığacık içerisinde bulunan ve birbirinden kaliteli mekanlara ve etkinliklere ev sahipliği yapan Teos Marina iş hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için de en doğru platformdur.

Teos Marina’da önlü arkalı 5 adet billboard reklam tanıtım alanı; 10 adet çift yönlü (CLP) raket pano bulunmaktadır. Akşamları Teos Marina Çarşı genel aydınlatmaları ile birlikte otomatik olarak ışıkları yanan reklam panolarında, minimum 30 gün ve katları olarak istenen sürelerde kiralama yapılmaktadır. Billboard ve Raket pano kiralamalarında 6 aylık ve yıllık kiralamada indirimler uygulanmaktadır.

İlanlarınızla Teos Marina E-dergi’de yer alarak makul bütçelerle hedef kitlenize çok daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Teşhir standı ve uygulama alanı da bulunan firma tanıtımları için, belirlenecek uygun alanlarda minimum 10 metrekarelik tanıtım alanı kiralayabilirsiniz.

Premimum marinacılık anlayışı ve hareketli Çarşı’sıyla Türkiye’nin kaliteli ve güvenilir hizmet veren marinalarından olan Teos Marina’da firmanız ve markanızın tanıtımına en uygun yeri rezerve etmek için hemen arayın.

Detaylı bilgi ve teklif talebi için: +90 549 745 72 10