Yol Tarifi

Teos Marina, konum olarak çok avantajlı bir bölgededir.

Teos Marina, Teos Antik Kenti’ne 2 km. İzmir merkezine 40 km. ve Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’na 50 km. mesafede bulunmaktadır. Ayrıca Teos Marina Çeşme, Kuşadası, Efes Antik Kenti ve Meryem Ana gibi pek çok turistik cazibe merkezlerine 1 saatlik karayolu mesafededir.
İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’ndan Türkiye’nin her iline ve dünyanın her yerine direkt ve/veya aktarmalı seferler bulunmaktadır.
İzmir merkezine ulaşım 40 km’lik bir mesafededir. Dileyen ulaşımı Mithatpaşa caddesi üzerinden veya İzmir – Çeşme otobanından gerçekleştirebilir.
Teos Marina’ya otobüs ve dolmuşla ulaşmak da çok kolay.
Çevre ilçelerinden Güzelbahçe’ye 20 km, Narlıdere’ye 28 km, Urla’ya 15 km, Gümüldür ve Ürkmez’e ortalama 35 km uzaklığındadır. Çeşme’ye 75 km, Kuşadası’na 77 km ve Bodrum’a ortalama 250 km uzaklığında yer almaktadır.
Teos Marina, Seferihisar merkeze 3 km, Seferihisar Devlet Hastanesi’ne 6,5 km, Sığacık plajlarına 3 km, Sığacık otel ve pansiyonlara 1 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Ayrıca Samos – Seferihisar feribot seferleri haftada 3 gün Teos Marina’dan gerçekleşmekte ve Samos’a ulaşım yaklaşık iki saatlik gibi bir süreyle tamamlanmaktadır.